نحوه ثبت نام لاتاری 2022 (سال 99)

متقاضی محترم

قبل از هر چیز، ابتدا شرایط شرکت در لاتاری گرین کارت را با دقت مطالعه نمایید. سپس نسبت به طی مراحل زیر اقدام نمایید.

مراحل ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۲ به ترتیب زیر می باشد :

  1. مراجعه به بخش ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام متناسب با شرایط خودتان (مجرد، مطلقه، بیوه و متاهل)
  2.  پس از تکمیل و ارسال اطلاعات خود، این اطلاعات در بانک اطلاعاتی ما ذخیره میشود و نام کاربری که در زمان ثبت نام اقدام به ثبت آن فرمودید ثبت شده و پنل کاربری شما جهت اقدمات آتی راه اندازی می شود.
  3. پس از تکمیل فرم ثبت نام، با توجه به نوع فرم ثبت نامی خود، اقدام به پرداخت هزینه به صورت آنلاین نمایید. لازم بذکر است، فرم ثبت نامی شما زمانی مورد بررسی و اقدام قرارگرفته میشود که پرداخت شما صورت گرفته باشید. در غیر اینصورت فرم شما در صف انتظار جهت پرداخت قرار خواهد گرفت.
  4. پس از پرداخت هزینه فرم ثبت نام، پرونده شما جهت بررسی به تیم فنی ارجاع داده شده و بررس خواهد شد. در صورتیکه فرم شما و اطلاعات ارسال شما کامل و بدون نقص باشد و شما درخواست ثبت نهایی ارسال کرده باشید ثبت نام شما در سایت اصلی تکمیل خواهد شد.
  5. چنانچه فرم ثبت نام شما و اطلاعات آن و یا تصویر ارسالی شما برای شرکت در لاتاری ۲۰۲۲ استاندارد نباشد و مشکلی در اطلاعات ارسالی باشد، ایمیلی حاوی مشکلات پرونده برای شما ارسال خواهد شد و در صورتیکه در زمان مناسب اقدام به رفع این مشکلات نفرمایید با شما تماس خواهیم گرفت.
  6. پس از آنکه ثبت نام شما در وب سایت اداره مهاجرت به طور رسمی انجام گرفت، رسید ثبت نام شما که حاوی نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد رهگیری شما میباشد در پنل کاربریتان در دسترس قرار خواهد گرفت و شما می توانید در هر زمان اقدام به دریافت این اطلاعات فرمایید . همچنین ایمیل تاییده ثبت نام شما به آدرس ایمیل تان ارسال میگردد. با این اطلاعات میتوانید در زمان اعلام نتایج از قبولی یا عدم قبولی تان مطلع شوید.
  7. در زمانی اعلام نتایج، نتایج توسط ما بررسی شده و از طریق پنل کاربری اطلاع رسانی خواهد. شما میتوانید با اطلاعات ثبت نام که به شما ارسال گردیده نیز نتیجه خود را در این دوره از طریق سایت اصلی بررسی فرمایید.

زمانبندی مراحل برنامه لاتاری گرین کارت (از ثبت نام تا قبولی و دریافت ویزا)

 

شرح زمانبندی برنامه لاتاری
تاریخ میلادی
تاریخ شمسی
مهلت
ثبت نام لاتاری ۱ اکتبر تا ۲ نوامبر ۹ مهر تا ۱۲ آبان یک ماه
چک نتایج لاتاری ۱ می تا ۳۰ سپتامبر سال بعد در آن دوره ۱۵ اردیبهشت تا ۸ مهر سال بعد در آن دوره ۱۶ ماه
ارسال دعوتنامه اولین دوره برای مصاحبه برای برندگان اواسط آگوست اواخر مرداد
انجام اولین دور مصاحبه برندگان اواسط اکتبر اواخر مهر
آخرین مهلت صدور ویزا ۳۰ سپتامبر سال بعد در آن دوره ۸ مهر سال بعد در آن دوره

نحوه ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *