شرط سنی لاتاری

شرط سنی لاتاری

شرط سن برای اخذ اقامت آمریکا از طریق لاتاری گرین کارت موضوع این مقاله میباشد. در ثبت نام لاتاری گرین کارت هیچ حداقل سنی اعمال نشده است اما….

ثبت نام لاتاری گرین کارت چالشی جالب بین ایرانیان شده است، به این ترتیب که عده ای بسیار نگران از انجام صحیح آن هستند و عده ای دیگر بدون دقت به هیچ موضوع خاصی اقدام به ثبت تقاضا میکنند و سالیان سال است که این کار را تکرار میکنند. اما عمدتا حتی متوجه نمیشوند که اصلا در قرعه کشی وارد نمیشوند. مطابق عادت دیرین، معمولا ابتدا اقدام به ثبت نام میکنیم، سپس به دنبال مطالعه قوانین و مقررات میرویم. در این مقاله به بررسی شرایط سنی برای ثبت نام لاتاری گرین کارت میپردازیم.

آیا محدودیت سنی وجود دارد؟

در قوانین مهاجرتی ایالات متحده امریکا برای تقاضای این نوع ویزا ( ویزای گوناگونی) در واقع هیچ محدودیت سنی وجود ندارد. یعنی حتی کودک یک ساله هم میتواند متقاضی این ویزا باشد. اما نکته دیگری در بندی دیگر مطرح شده است که سن وابسته به آن است. حداقل دارا بودن دیپلم دبیرستان یا دوسال سابقه کار در ۵ سال گذشته بر اساس ضوابط اداره کار ایالات متحده ما را به این نتیجه میرساند که سن وابسته به تحصیلات اهمیت پیدا میکند. به این معنا که اگر شما ۱۰ سال دارید یا ۸۰ سال، هیچ ممانعتی برای ثبت نام لاتاری گرین کارت برایتان وجود ندارد، اما به یاد داشته باشید باید حداقل معادل دیپلم دبیرستان آمریکا داشته باشید یا دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته داشته باشید آن هم مشاغلی خاص که در مقاله مرتبط به شرط شغلی لاتاری گرین کارت به آن پرداخته ایم.

افراد بالای ۲۱ سال

نکته مهمی که در باره سن وجود دارد این است که هر شخص زیر ۲۱ سال و مجرد میتواند به عنوان فرزند در فرم تقاضای پدر یا مادرش نام نویسی کند. این ثبت نام به عنوان فرزندهیچ تداخلی با ثبت نام انفرادی نخواهد داشت و فقط شانس متقاضی را افزایش میدهد. به عنوان مثال یک خانواده چهار نفره که پدر و مادر حداقل دیپلم دارند و یکی از فرزندان نیز زیر ۲۱ سال و مجرد میباشد و دیپلم دارد به این شکل ثبت نام میکنند. یک بار پدر به عنوان متقاضی اصلی و بقیه اعضای خانواده به عنوان همراه ایشان. یک بار مادر به عنوان متقاضی اصلی و پدر و بقیه فرزندان به عنوان همراه. یک بار هم فرزند دارای دیپلم میتواند جداگانه متقاضی اصلی باشد اما نمیتواند پدر یا مادر یا دیگر اعضای خانواده را باخود همراه کند. اگر پدر یا مادر برنده شوند، کل خانواده مهاجرت خواهد کرد، اما در صورت برنده شدن فرزندان، فقط آن فرزند میتواند ویزا دریافت کند.

خروج از سن ۲۱ پس از ثبت نام

در صورتی که فرزند شما در روز ثبت نام زیر ۲۱ سال دارد میتواند به عنوان همراه شما ثبت نام کند، توجه داشته باشید سن زیر ۲۱ سال برای لحظه ثبت نام است. حتی اگر فرزند شما فردا ۲۱ سال را تمام میکند تا امروز فرصت دارید به عنوان زیرمجموعه خودتان این ثبت نام را انجام دهید. در صورت برنده شدن، فرزند بالای ۲۱ سالی که در هنگام ثبت نام زیر ۲۱ سال بوده نیز با شما ویزا دریافت میکند.

توصیه ما

با کوتاهی یا اشتباه شانس خودتان را هدر ندهید و اگر این موضوع برایتان مهم است توصیه میکنیم اطلاعات این وبسایت را به طور کامل مطالعه و سپس نسبت به ثبت تقاضا اقدام بفرمایید. در صورتی که تمایل داشتید پروسه ثبت نام لاتاری شما توسط ما انجام شود، کافیست از طریق وبسایت ما اقدام به تکمیل فرم نمایید تا کارشناسان ما بعد از بررسی عکس و اطلاعات شما نسبت به ثبت تقاضای شما در سامانه رسمی KCC اقدام نمایند.ph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *